سوالات متداول

سوالات متداول

چگونه بازی اندروید رو نصب کنیم؟

 

برای دانلود و نصب هر یک از نسخه های مود، باید مراحل ساده زیر را دنبال کنید: ابتدا برنامه را در سایت جستجو کنید به لینک دانلود بروید. روی دکمه دانلود ضربه بزنید. صبر کنید و سپس روی لینک دانلودی که روی صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید. لطفا صبر کنید تا دانلود شود. روی نصب برنامه ضربه بزنید. به Setting> Privacy> Install from a source ناشناخته بروید. اجازه نصب از منبع ناشناس. منتظر مراحل نصب باشید. اکنون از برنامه یا بازی لذت ببرید

 

نصب کننده APK چیست؟

 

راه دیگری برای نصب بازی ها APK Installer ساخته شده با فایل OBB پیوست شده و این یک راه ساده و سریع برای نصب OBB Games است.

 

وقتی فایل دانلود نمیشه

 

از آنجایی که ما یک لینک ذخیره سازی ابری سریع برای دانلود فایل ها ارائه می دهیم، گاهی اوقات به دلیل خطا، فایل برای دانلود در دسترس نخواهد بود. لطفاً در مورد این موضوع در مقاله ما در زیر نظر دهید و ما به زودی آن را برطرف خواهیم کرد.

 

APK روی دستگاه شما نصب نمی شود؟

 

این یک خطای متداول است که زمانی اتفاق می‌افتد که همان بازی یا برنامه را از منبع دیگر روی دستگاه خود نصب کرده باشید. لطفاً همان بازی یا برنامه دیگر را از دستگاه خود حذف نصب کنید. دوباره امتحان کنید، مطمئناً می توانید آن را نصب کنید.

 

چگونه فایل دیتا بازی  را نصب کنیم؟

 

فایل های OBB بیشتر متعلق به اندروید استودیو گوگل هستند. فایل‌های OBB فایل‌های توسعه‌دهنده‌ای هستند که توسط برنامه‌های اندرویدی برای ذخیره داده‌های اضافی که از محدودیت اندازه فایل اصلی APK استفاده می‌کنند، استفاده می‌کنند. چگونه OBB را نصب کنیم؟ ابتدا فایل APK و OBB را از سایت ما دانلود کنید. ما همیشه فایل OBB را در یک بایگانی .zip ارائه می کنیم. فایل OBB را با استفاده از CX File Explorer استخراج کنید و پوشه OBB را کپی کنید و در Android/obb پیست کنید. (مثلا Android/obb/com.pubg.imobile) APK را نصب کنید و اجرا کنید، همین.