دانلود بازی Among Us 2023.3.28 امانگ آس

بازی استراتژی امانگ آس Among Us  برای اندروید

Among Us یک بازی آنلاین چند نفره است که در آن شما و دوازده بازیکن دیگر باید در یک فضاپیما یا پایگاه فضایی قرار داشته باشید و به دنبال تشخیص و پیدا کردن قاتل یا قاتلان داخلی در میان خود باشید. در بازی ، هر بازیکن نقش یکی از اعضای خدمه فضاپیما را بازی می کند که باید وظایف خود را انجام دهد و در عین حال قاتل را پیدا کند و او را به دستگاه تحویل دهد.

قاتل باید بی‌صدا و به دور از دید دیگر بازیکنان، کارکنان فضاپیما را به قتل برساند و در عین حال از پیدا شدن خود جلوگیری کند. برای شناسایی قاتل، بازیکنان باید با یکدیگر همکاری کنند، شواهد و شواهد را جمع آوری کنند و به دقت رفتار هر بازیکن را بررسی کنند.

بازی در تمامی سنین پرطرفداری دارد و برای بازی کردن به تیمی از دوازده نفر برای یک بازی می‌نیازید. در کل، بازی بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است که می‌تواند برای تمامی بازیکنان، از جمله کودکان و بزرگسالان، سرگرمی بسیار خوبی باشد.

بازی Among Us 2023.3.28 امانگ آس
بازی Among Us 2023.3.28 امانگ آس

برخی از ویژگی های بازی Among Us اندروید

1. چالش‌های چند نفره: بازی  یک بازی چند نفره است که شما و دوازده بازیکن دیگر به صورت آنلاین می‌توانید در آن شرکت کنید. این بازی چالش‌های زیادی برای شناسایی قاتل دارد و بازیکنان باید با همکاری و ارتباط خود، قاتل را پیدا کنند.

2. نقش‌های مختلف: هر بازیکن در بازی نقش خود را بازی می‌کند. بازیکنان می‌توانند به عنوان یکی از اعضای خدمه فضاپیما شرکت کنند یا به عنوان قاتل در بازی دخیل شوند. هر کدام از این نقش‌ها وظایف خاص خود را دارند.

3. پوشیدن کلاه: در بازی ، بازیکنان می‌توانند به عنوان یکی از اعضای خدمه فضاپیما، کلاه خود را پوشیده و به کمک آن شناسایی شوند.

4. شواهد و شواهد: شواهد و شواهد در بازی  بسیار مهم هستند. بازیکنان باید به دقت رفتار هر بازیکن را بررسی کنند و شواهدی را که می‌توانند به دست آورند، جمع آوری کنند.

5. گفتگوی صوتی: در بازی Among Us، بازیکنان می‌توانند از گفتگوی صوتی برای ارتباط با یکدیگر استفاده کنند. این ویژگی می‌تواند برای افزایش همکاری و شناسایی قاتلان بسیار مفید باشد.

یک بازی آنلاین چند نفره است که بازیکنان به عنوان اعضای خدمه فضاپیما یا قاتل در آن شرکت می‌کنند. بازی دارای ویژگی‌هایی مانند چالش‌های چند نفره، نقش‌های مختلف، پوشیدن کلاه، شواهد و شواهد، گفتگوی صوتی و طراحی ساده است. این ویژگی‌ها باعث شده است که بازی Among Us بسیار محبوب و جذاب برای بازیکنان آنلاین باشد.برای دانلود بازی به باکس دانلود مراجعه کنید و بازی را با لینک مستقیم از سرور های قدرتمند میهن اپ دریافت نمایید

تغییرات نسخه 2023.3.28

Ready to horse around, Crewmates? It's the 2023.3.28 update!- APRIL FOOLS: Check out the game starting March 31st, 5pm PST for a fun surprise in both Classic and Hide n Seek mode!
- Additional cosmetics redeemed by Beans added to the store
- Various bug and QoL fixes

دانلود باکس

Download Center
 • آخرین آپدیت
  31 اردیبهشت 1402
 • اندروید مورد نیاز
  6.0 و بالا
 • نیازمند اینترنت
  بله
 • توسعه دهنده
  nnersloth LLC
 • پکیج نیم
  com.innersloth.spacemafia

موارد مشابه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما عمومی نخواهد شد و نزد سایت محفوظ می‌باشد.

دیدگاه کاربران

0
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین نفر باشید!