برنامه اندروید

برنامه اندروید

دریافت برنامه‌های اندروید

با استفاده از خدمات گروه میهن اپ، می‌توانید به‌صورت رایگان و بدون هزینه‌ی اضافی، جدیدترین اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های اندروید را در دسته‌بندی‌های گوناگون دانلود کنید. این دسته‌بندی‌ها شامل ویرایش عکس، ویرایش ویدئو، یادداشت‌برداری، پخش موزیک، پخش ویدئو، هواشناسی، پیام‌رسان، مرورگر اینترنت، مدیریت فایل، مدیریت دانلود، ماشین‌حساب و تبدیل‌واحد، لانچر و شخصی‌سازی، قفل‌کننده و مخفی‌ساز، ضبط صدا، صفحه کلید، آلارم، دیکشنری، بهینه‌ساز، پرورش اندام، اینترنت و شبکه، آموزش زبان، آرامش و تمرکز، آفیس و … می‌باشد. تیم میهن اپ تمام تلاش خود را کرده است تا برنامه‌های اندروید را با کیفیت بالا و بدون هرگونه نگرانی امنیتی برای دانلود ارائه دهد. با یک کلیک ساده و صرفه‌جویی در مصرف اینترنت، امکان دانلود را دارید.

برترین و بهترین برنامه‌های اندروید

علاوه بر دسته‌بندی دقیق نرم‌افزارها و اطلاعات کامل آن‌ها مانند نیازمندی‌های اندروید، نام سازنده و توسعه‌ دهنده، گروه میهن اپ برنامه‌ های برتر، معتبر و محبوب را در دسته‌بندی به نام “برنامه‌های پیشنهادی” معرفی کرده است. با مراجعه به این بخش، می‌توانید به راحتی برترین، بهترین، پردانلودترین و محبوب‌ ترین برنامه‌ها را در یک مکان مشاهده کنید و از بهترین اپلیکیشن‌ های اندروید بهره‌مند شوید.

دریافت رایگان برنامه‌های گوگل پلی

با در نظر گرفتن تحریم‌ های تحمیل‌شده توسط گوگل به کشور عزیزمان ایران، هدف اصلی گروه میهن اپ از برطرف کردن محدودیت‌ها و ارائه برنامه‌های گوگل پلی به کاربران بوده است. در طول بیش از چند سال فعالیت، با رویکرد عاشقانه، گروه میهن اپ توانسته است با وجود مشکلات و تحدیدات زیاد، به تلاش مداوم خود ادامه دهد و برنامه‌های اندروید را به شکل تست‌شده و سالم ارائه دهد. علاوه بر این، با بروزرسانی منظم و مداوم برنامه‌ها به نسخه‌های جدید، تضمین می‌شود که همواره از آخرین نسخه و برنامه‌های جدید بهره‌مند شوید.